Galanteria Skórzana
centrum-kalendarzy
O FIRMIE
MATERIAŁY
DO POBRANIA
KONTAKT

Zaprojektuj swój własny kalendarz

 
 
 

Materiały

Prezentujemy Państwu wyroby będące gwarancją jakości i dające poczucie satysfakcji klientowi z ich posiadania. Dysponujemy rozległą wiedzą na temat dostępnych na rynku surowców, a te które wprowadziliśmy do naszej oferty charakteryzują się najwyższą jakością oraz dużymi możliwościami obróbki. Aby sprostać zróżnicowanym potrzebom i wymaganiom naszych klientów oferujemy wyroby wykonane ze skór naturalnych jak i tworzyw skóropodobnych.


   

Skóra to najszlachetniejszy materiał wykorzystywany do produkcji galanterii. Faktura, dotyk oraz zapach skóry sprawiają, że wykonane z niej produkty stają się wyjątkowe dla ich użytkowników. Naturalne jarzma podkreślają jeszcze bardziej unikalność i niepowtarzalność wyrobu skórzanego. Do wyrobu naszych produktów starannie wybieramy jedynie znakomitej jakości włoskie skóry. Sprowadzamy je z miejsc, w których od pokoleń rozwija się i pielęgnuję tradycję ich wytwarzania. Są to najlepsze materiały o pięknym naturalnym wyglądzie, którego nie sposób pomylić z żadnymi substytutami. Nasze precyzyjne wykonanie nadaje im klasę i niezwykły charakter.

   KENYA:

Jest najwyższej jakości bydlęcą skórą naturalną wyprawianą roślinnie. Pochodzi z Włoch, gdzie wybitni fachowcy nadają jej szlachetny wygląd. Na licu tej skóry dostrzegalne są naturalne nieregularne jarzma. Jej ekskluzywny charakter podkreśla błyszczące wykończenie. Dzięki efektowi przebarwienia uzyskiwanemu w procesie tłoczenia, wspaniale nadaje się do umieszczenia na niej logo firmy. Specyficzny zapach, miękkość w dotyku to cechy, które podkreślają ekskluzywność tej skóry.

   DERBY:

Wysokiej jakości naturalna skóra licowa z wykończeniem anilinowym, z lekkim połyskiem; wyprawa chromowo – roślinna. Skóra chętnie wybierana dla ceniących prestiż w rozsądnej cenie.

   TEXAS:

Dwoina bydlęca zwana jest także skórą drugiego cięcia. Jest bardzo wytrzymała. Będąc atrakcyjną cenowo alternatywą, jest wykorzystywana do wyrobu wielu reklamowych produktów.    Uzupełnieniem naszej oferty są wysokiej jakości tworzywa skóropodobne. Szeroka gama materiałów zróżnicowana jest pod względem kolorystyki i faktury, i jest corocznie poszerzana o nowości. Zapytaj o najnowszy wzornik, aby zobaczyć próbki niżej wymienionych materiałów.

   SANDRA:

Wysokiej jakości tworzywo skóropodobne, o klasycznym, przypominającym skórę naturalną licu. Błyszczące wykończenie nadaje wykonanym z niej produktom niepowtarzalny efekt. Jest bardzo trwałe, dzięki temu okres użytkowania produktu jest długi.

    VIVA:

Od lat cieszące się niesłabnącym powodzeniem tworzywo PU, o gładkim, matowym wykończeniu. Szeroka gama żywych kolorów oraz bardzo ładny efekt tłoczenia to atuty tego materiału.

    GLOSS:

Tworzywo o nowoczesnym charakterze, błyszczącym wykończeniu i wyraźnej fakturze drobnej krateczki. Doskonale się prezentuje jako dominujący materiał ale także jako dekoracyjna wstawka, w połączeniu z innymi materiałami.

    MODERNO:

Matowy materiał PU o wyraźnej strukturze drobnej kratki, dający bardzo ładny efekt tłoczenia na ślepo.

   COTTON:

Przyjemne w dotyku tworzywo o niejednolitym kolorze, matowym i lekko chropowatym licu.

    FROST:

Błyszczący materiał o nieregularnym, wyraźnym deseniu, występujący w metalicznych kolorach.

    CACTUS:

Połyskujące tworzywo o wyraźnej, niejednolitej fakturze.

    VARANO:

Materiał o intrygującej fakturze imitującej skórę jaszczurki.

    GREZZO:

Tworzywo o wyraźnej, nieregularnej strukturze i metalicznym połysku.  


 


 
 

Skontaktuj się z nami: +48 537 67 00 67

Kontakt

CENTRUM-KALENDARZY

grupa ergie media

+48 537 67 00 67

kontakt@centrum-kalendarzy.pl
Polecamy

- O firmie

- Materiały

- Do Pobrania

- Kontakt